SWP Talks #67: Hospitality

Anna Casemier zit als host met Lisette van der Valk, Projectmanager Huisvesting van Young Facility, en Hotelier Willem Reimers, om de tafel om de ins en outs van hospitality te bespreken.
Oprechtheid en het juiste voorbeeld
Want wat is hospitality nou eigenlijk, en hoe kan je de mindset ontwikkelen. Volgens Reimers kan je niet alles leren:"Het is bijna een virus, het is iets wat je hele leven bij je houd en wat je ook probeert uit te dragen, een hospitality mindset zit echt in je. Je kan een deel leren, maar een deel ben je mee geboren." Daar sluit Lisette zich bij aan, al ziet zij als belangrijkste punt de oprechtheid, "Een hospitality mindset begint met interesse voor de mens, je moet oprecht geïnteresseerd zijn, en je willen verdiepen."
Hoe je die mindset creëert in je organisatie staat en valt volgens Reimers bij goede leiders. "Of je een 5 sterren ervaring krijgt hangt af van je leidinggevenden, het is de bedoeling dat je als leidinggevende. Jij wordt altijd gekopieerd, jij kan dus die mindset in je organisatie naar binnen halen." Dat geldt voor iedereen zegt Reimers. "Niet alleen de 'kleine' baas maar ook de grote baas moet altijd het goede voorbeeld blijven geven."
Benieuwd naar het hele verhaal? Luister de podcast hier boven of kijk op YouTube!